İlk Kez Bir Vali Öğretmenlere Teşekkür Etti!

İlk Kez Bir Vali Öğretmenlere Teşekkür Etti!
Korona virüsle mücadele döneminde sağlık çalışanlarından sonra fedakarca çalışan öğretmen ve idarecilere teşekkür eden ilk Vali Salih AYHAN oldu.

Koronavirüs döneminin sağlık çalışanlarından sonda en büyük kahramanı gece gündüz demeden okullarda maske üreten, uzaktan eğitim kapsamında öğrencielrim için ne yapaiblirm diye düşünerek birçok öbaba içerisinde olan öğretmenler  ve sokak sokak devletin verdiği yardımları vefa destek gruplarında dağıtan öğretmenler ve okul yöneticileridir

Vali ve Kaymakamlar , vefa destek gruplarında öğretmenleri  re'sen görevlendirerek çalıştırıyor . Resen görevlendiriyorlarlar . Öğretmenlerimiz de bu görevi  büyük bir özveri ile Devlet ve milet için canla başla görev yaparak yerine getiriyorlar.

Vefa Destek grubunda görev yapan okul müdürleri , müdür yardımcıları, öğretmenler hem kendirlerini hemde ailelerini riske atarak bu görevlerini yapıyorlar.

Sağlık Bakanı personeline sahip çıkıyor. Taltif ediyor . Fazla mesai ve maaş istiyor ve her ortamda personelini övüyor . Personelini överken kendini de yüceltiyor .

Bugüne kadar Valilerimizden bu öğretmenlere bir teşekkür göremedik .

İlk kez bir Vali teşekkür etti.

Sivas Valisi Salih AYHAN öğretmenleri , idarecileri unutmadı.

Onlara  fedakarca çalışmalarından ötürü teşekkür ederek onore etti.

Twitter hesabından paylaşımda bulunan Vali AYHAN ;

"Vefa Sosyal Destek Gruplarımıza gönüllü destek vererek, 1.730 çocuğumuza hediyeler, 25.000 öğrencimize kitaplar ve vatandaşlarımıza gıda kolileri dağıtan, ayrıca siper maske ile tıbbi maske üretiminde de omuz veren vefakar öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz." dedi.

Aynı tavrı tüm valilerden ve kaymakamlardan, sendikalardan da bekiyoruz.

İşte Salih AYHAN'ın o Paylaşımı:

ajanskamu

FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TWİTTER'DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ