İşte 23-30 Mart'ta Öğrencilerin Derslerini İzleyecekleri EBA Akademik Destek Uygulaması

İşte 23-30 Mart'ta Öğrencilerin Derslerini İzleyecekleri EBA Akademik Destek Uygulaması
Öğrencilerin 23-30 Mart tarihlerinde EBA Akademik Destek İle derslerini takip edecekleri uygulamaları tıklayarak cep telefonunuza, bilgisayarınıza android uygulama olarak indirebilirsiniz.

Bakanlığımızın Hem Öğretmen hem de tüm öğrencilerin faydalanabileceği EBA Akademik destek mobil uygulaması Android ve Apple storedan ücretsiz indirip Mebbis ve e okul bilgileriyle giriş yapılabilmektedir.Ücretsiz 3 GB internet hakkı bulunmaktadır. Uygulama Yapay zeka temelli oluşturulmuş olup, Üniversiteye hazırlık ve derslere hazırlık anlamında , konu anlatımından, testlere, deneme sınavlarından , etüt, grup çalışması ...vb şeklinde bir çok etkinliğe fırsat vermektedir.

Öğrenciler korona visür nedneiyle okulların tatil edilmesi nedeniyle EBA Akademik Destek Programından derslerini takip edecekler. Deneme sınavları da dahil olmak üzere her konunun konu anlatımı, örnek soru çözümü ve testlerine ulaşabilecekler. 

Öğretmenleri kendilerine ödev verebilecek, yaptığı sınavları analiz edebilecek. 

Özel Okullar da Eba Akademik Destek'ten faydalanabilecekler. 

EBA AKADEMİK DESTEK UYGULAMASINI TABLETİNİZE VE TELEFONUNUZA İNDİREBİLİRSİNİZ

ANDROİD İÇİN TIKLAYINIZ

APPLE IOS İÇİN TIKLAYINIZ

BİLGİSAYARINIZA İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN 

FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TWİTTER'DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamubiz.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.