İstifa Etmeyen Türk Eğitim Sen Şube Başkanına Dayak

İstifa Etmeyen Türk Eğitim Sen Şube Başkanına Dayak
Türk Eğitim-Sen Bursa Şube Başkanı Metin Öksüz, bir grubun saldırısı sonucu hastanelik oldu. Sendikasının genel merkezinin kendisine “istifa et” baskısı yaptığını iddia eden Başkan Öksüz, saldırının da perşembe akşamı, Bursa Ülkü Ocakları İl Başkanlığı binasında düzenlendiğini duyurdu.

"TES" Lİ OLDUK, "TESLİM" OLMAYACAĞIZ! DEMOKRASİYE, ADALETE, HUKUKA, EHLİYETE, LİYAKATE İNANAN HERKESİ DESTEK OLMAYA DAVET EDİYORUM!
Türk Eğitim Sen Bursa 1 Nolu Şube Başkanlığı görevinden istifa etmemi istiyorsunuz!
Meşru, hukuki yollardan sonuç alamadığınız için birilerinin talimatıyla kendi mekanınızda pusu kurup canıma kasdediyorsunuz.
Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Talip GEYLAN'ın iftira, karalama ve kurguya dayalı bir takım hukuksuz bilgi ve kayıtlarla istifa etmemi istediği süreç; daha sonra tehdit, şantaj ve baskıyla devam etmiş 24 Ekim Perşembe Akşamı Ülkü Ocakları Bursa İl Başkanlığına yeni atanan Cahit ÖZDEMİR'in beni görüşme maksadıyla Ülkü Ocakları İl Başkanlığına davet etmesi ve Bursa Ülkü Ocaklarında 7- 8 kişilik bir grup tarafından darp edilmemle sonuçlanmıştır.
Davet ettiğin misafire mekanında pusu kurmak bizim inancımızda ve töremizde yoktur.
Bugüne kadar her türlü baskıya, tehdide teslim olmayan bizler sizin pusunuza da teslim olmayacağız.
Biliyoruz ki;
Türkiye Cumhuriyeti Devleti bir KABİLE devleti değildir. Suç işleyenin yanına kalacağı bir ÇADIR Devleti de değildir.
İnsanlara korku salarak yaşam haklarına göz dikerek baskı oluşturmanıza HUKUK DEVLETİNDE herhalde DUR diyecek bir SAVCI çıkacaktır.
Ben yasal bütün haklarımı kullanacak ve şerefle temsil ettiğim üyelerimin ve eğitim çalışanlarının haklarını korumaya devam edeceğim.
Saygılarımla...
BASINA / KAMUOYUNA

FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TWİTTER'DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamubiz.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
1 Yorum