'Makam Odalarını Sendikaya Dönüştürenlere Yuh Olsun!'

'Makam Odalarını Sendikaya Dönüştürenlere Yuh Olsun!'
Türk Eğitim Sen Genel Sekreteri Musa Akkaş sosyal medya hesabından Kütahya Şaphane İlkokulu Müdürü odasını eleştirerek, 'Burası Kütahya şaphane İlkokulu müdürü odası. Makam odası mi,sendika binası mi? Resme bakarak karar verin. Bunlar yönetici olacakta, bu okulda başarı olacak öyle mi?' dedi.

Türk Eğitim Sen Genel Sekreteri Musa Akkaş sosyal medya hesabından Kütahya Şaphane İlkokulu Müdürü odasını eleştirdi

YENİ MAKAM ODASI

Burası Kütahya şaphane İlkokulu müdürü odası.Makam odası mi,sendika binası mi?Resme bakarak karar verin.Bunlar yönetici olacakta,bu okulda başarı olacak öyle mi?

MAKAM ODALARINI SENDİKAYA DÖNÜŞTÜRENLERE YUH OLSUN.

Burası Kütahya şaphane İlkokulu müdürü odası. Müdür efendi makam odanda bulundurduğun resmin sağında duran gömleği giymek istersen bunu dışarıda giyeceksin.Yüreğin yetiyorsa bu paylaşımdan sonrada o gömleği oradan kaldırmayacaksın.

Yazıklar olsun,okulları,kurumları ne hale getirdiniz.Devlet adabı bırakmadınız.Çalışanların moral ve motivasyonlarını bozdunuz.Bunun sonucu olarak eğitimde kalite,başarı kalmadı.Bunlara sebeb liyakatsiz,iş bilmeyen yöneticilerin iş başında bulunmasıdır.

Musa Akkaş

FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TWİTTER'DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamubiz.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.