MEB Yönetici Atama Takviminde Değişiklik Yapılsın!

MEB Yönetici Atama Takviminde Değişiklik Yapılsın!
2020'de umutlarla sınava giren bir çok yönetici adayı öğretmenin beklentisi; mülakatların yaşanan olağanüstü şartlardan dolayı kaldırılması veya takvimdeki başvuru tarihlerinin bu mağduriyeti giderici şekilde düzenlenmesidir.

Milli Eğitim Bakanlığınca yeni açıklanan il dışı nakil tarihlerinden dolayı il dışı isteyecek öğretmenler yöneticilik başvuru takvimini kaçırmış oluyor . Oysa geçen sene takvim buna uygundu ve il dışı nakil engel olmadı. Sitemize ulaşan öğretmenler yönetici atama takviminin, il dışı nakil  yapanlarında başvurabileceği şekilde düzenlenmesini istiyor.

“Yönetici Atama Takviminde Değişiklik  Beklentisi”

İl dışı nakil düşünen yönetici adayı öğretmenler,güncellenen il dışı nakil takvimi sonrasında başvuru takvimi engeline takılıyor . Oysa geçen sene il dışı takvimi ile uyumlu olan yönetici atama takviminden dolayı böyle bir mağduriyet yaşanmamıştı. Bu sene de aynı umutlarla sınava giren bir çok yönetici adayı öğretmenin beklentisi; mülakatların yaşanan olağanüstü şartlardan dolayı kaldırılması veya takvimdeki başvuru tarihlerinin bu mağduriyeti giderici şekilde düzenlenmesidir.

FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TWİTTER'DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamubiz.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
2 Yorum