MemurÖğretmenler hakkındaki soru önergelerine yeni Bakan cevap verecek mi?

MemurÖğretmenler hakkındaki soru önergelerine yeni Bakan cevap verecek mi?
Memuröğretmenler hakkında TBMM'nin 26. döneminde bir çok yazılı soru önergesi verildi, ancak hiç biri henüz cevaplanmadı.En son 2012 yılında kurumlar arası geçiş hakkı tanınan memuröğretmenler, sınava girmekle suç mu işledi? Haberimiz ekinde cevaplanmamış soru önergeleri var. Memuröğretmenler yeni Bakanın bu soru önergelerine cevap verip vermeyeceğini ve kurumlar arası geçiş için bir çalışma yapılıp yapılmayacağını merak ediyor.

Yeni Bakan Ziya Selçuk, asıl işi öğretmenlik olan ve mesleğine geçmek isteyen, mesleğini yapmak isteyen, öğretmenlik aşkıyla yanıp tutuşan, öğrencilerine ve okuluna kavuşmak isteyen ve en son 2012 yılında kurumlara arası geçiş hakkı verilen MEMURÖĞRETMENLERE yönelik  yeni bir çalışma başlatacak mı? Yeni Bakan Ziya Selçuk memuröğretmenler hakkında verilen soru önergelerine cevap verecek mi?

Kamubiz.com ÖZEL

FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TWİTTER'DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamubiz.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
26 Yorum