Milli Eğitim Müdürlüğü’ne, bakanlık müfettişleri inceleme başlattı

Milli Eğitim Müdürlüğü’ne, bakanlık müfettişleri inceleme başlattı
Kdz.Ereğli Milli Eğitim eski Müdürü İsmail Aksoy’un usulsüz görevlendirdiği Şube Müdürü Bahattin Girgin için Bakanlık Müfettişleri Kdz.Ereğli’ye geldi..

Bakanlık Müfettişleri usulsüz görevlendirme için Kdz.Ereğli’de

Bakanlık Müfettişleri Kdz Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne “görevlendirmede usulsüzlük” gerekçesi ile inceleme başlattı.

WhatsApp Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Kdz.Ereğli Milli Eğitim eski Müdürü İsmail Aksoy tarafından Şube Müdürü olarak görevlendirilen Bahattin Girgin konusu ile ilgili olarak Kdz.Ereğli'ye gelen Bakanlık Müfettişleri incelemelere başladı.

Kdz.Ereğli Pestilci Ortaokulu Müdürü iken “Özel Büro” olarak tabir edilen bölümde görev yaparken “okul müdürlerine Milli Eğitim Müdürlüklerinde 1 yıldan fazla görevlendirme yapılamaz. Görevlendirme devam ederse okul müdürlüğü görevi sona erer” maddesi gereğince okul müdürlüğünden alınan Okan Çamdal’ın haksızlığa uğradığı gerekçesi ile yaptığı şikayet sonrası Kdz Ereğli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Ömer Aydoğan, Kışla Mahmut Likoğlu Ortaokulu Müdürü Reşat Atar'ın ifadelerinin alındığı öğrenildi.

GİRGİN'İN SINAV VE KURS KATILIMI BELGELENMİŞTİ

İsmail Aksoy tarafından görevlendirilen Bahattin Girgin'in sınav ve kurslara katılmasının belgelenmesi ve medyaya yansıması konusunun müfettişlerin notları arasında olduğu, bu konuyla ilgili incelemenin devam ettiği bildirildi..
yeniufuk

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamubiz.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.