Okul müdürü ve öğretmenler dikkat! Destekleme ve Yetiştirme Kursları Yönergesi ve E-Kılavuzu değişti!

Okul müdürü ve öğretmenler dikkat! Destekleme ve Yetiştirme Kursları Yönergesi ve E-Kılavuzu değişti!
DYK yönergesinde neler değişti? MEB Destekleme ve Yetiştirme Kurs (DYK) Yönergesi ve E-Kılavuzda  yapılan değişikleri resmi yazı ile duyurdu.

Milli Eğitim Bakanlığı, Destekleme ve Yetiştirme Kursları (DYK) Yönergesi ve E-Kılavuzu'nu güncellediğini şöyle duyurdu. 

   WhatsApp Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

"Bakanlığımıza bağlı resmî ve özel örgün eğitim kurumlarında öğrenim gören öğrenciler ile örgün ve açık ortaöğretim kurumlarından mezun olanlara yönelik destekleme ve yetiştirme kursları ilgi (a) Yönerge hükümlerine göre yürütülmektedir. Değişen, gelişen şartlar ve ortaya çıkan ihtiyaçlar doğrultusunda ilgi (a) Yönergede ilgi (d) Makam Oluru ile değişikliğe gidilmiştir. Değişikliklerin belirtildiği ilgi (a) Yönerge ve bu doğrultuda güncellenen ilgi (c) ve ilgi (d) Kılavuzlar ekte gönderilmiş olup ilgililere duyurulması hususunda bilgilerinizi ve gereğini rica ederim." denildi.

DYK yönergesi için TIKLAYINIZ

DYK e-kılavuz için TIKLAYINIZ

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamubiz.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.