Atilla Yeşilada’dan bomba ikinci el araba fiyatı açıklaması: Seçimi bekleyin!

Atilla Yeşilada’dan bomba ikinci el araba fiyatı açıklaması: Seçimi bekleyin!
Ekonomist Atilla Yeşilada ikinci el araba fiyatlarıyla ilgili çok konuşulacak bir iddiada bulundu. Yeşilada “Seçimden sonrayı bekleyin” dedi.

Sıfır araba alamayan vatandaş ikinci el arabalara akın ederken ikinci el araba fiyatları da talep doğrultusunda çok yükseldi. Ekonomist Atilla Yeşilada ise yaptığı paylaşımda “Seçimden sonrayı bekleyin” yorumunu yaptı.

Otomotiv sektöründe fiyat artışları devam ediyor. Döviz kurlarının etkisiyle birlikte araç satış fiyatları haftadan haftaya değişiklik gösteriyor. Sektör temsilcileri, yılbaşından bu yana her ay yaklaşık yüzde 10 artan araç fiyatlarının önümüzdeki aylarda da yüksek seviyesini koruyacağını belirtiyor. Fiyat artışlarının sıfır araçlarda yüzde 5, ikinci el araçlarda ise yüzde 10'u bulabileceği ifade ediliyor.

"BEKLEYİN SEÇİMDEN SONRA İKİNCİ EL ARABA KELEPİR OLACAK"

 WhatsApp Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Ekonomist Atilla Yeşilada sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımda ikinci el araba fiyatlarının 14 Mayıs’ta gerçekleştirilecek seçimlerin ardından düşeceğini ifade ederken “Bekleyin, seçimden sonra 2ci eller kelepir olacak” diye yazdı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamubiz.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.