İl il koronavirüs testi yapan hastaneler hangileri? Sağlık Bakanlığı açıklandı

İl il koronavirüs testi yapan hastaneler hangileri? Sağlık Bakanlığı açıklandı
Sağlık Bakanlığı'nca yayınlanan liste ile Türkiye genelinde coronavirüs hastalarının başvurabileceği hastaneler açıklandı.

İşte o hastaneler; - Adana Şehir Hastanesi - Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Ankara Şehir Hastanesi - Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Bursa Şehir Hastanesi - Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi - Erzurum Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Eskişehir Şehir Hastanesi - Gaziantep Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Isparta Şehir Hastanesi - Kartal Dr. Lütfe Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi - İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi - İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi - İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi - İzmir Dr. Suat Ceren Göğüs Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Kayseri Şehir Hastanesi- Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Yozgat Şehir Hastanesi 

FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TWİTTER'DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamubiz.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.