İYİ Partide flaş gelişme: Belediye Başkanı istifa etti!

İYİ Partide flaş gelişme: Belediye Başkanı istifa etti!
İYİ Partili Gökçebey Belediye Başkanı Vedat Öztürk, yakalaşan yerel seçimlere rağmen partisinden istifa kararı aldı. Belediye başkanı daha önce de AK Parti'den ayrılıp, İYİ Parti'ye geçmişti...

İYİ Parti'de istifalar dur durak bilmiyor. İstanbul Milletvekili Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu'nun ardından bir istifa haberi de Zonguldak’tan geldi.

Gökçebey İlçe Belediye Başkanı Vedat Öztürk, almış olduğu isitfa kararını sosyal medyadan şu şekilde duyurdu;

"İki dönemdir bana vermiş olduğunuz destekle bana belediye başkanı olma gururunu yaşattınız. Bende bu kutsal görevde verdiğiniz desteğin karşılığı olarak sizlere en iyi şekilde hizmet etmeye çalıştım. Görüldüğü lüzum üzerine 2019 yılında üye olduğum İYİ Parti’den bugün itibari ile üyeliğimi sonlandırmış bulunmaktayım. Bu süreç içinde önemli bir misyon üstlenmiş olan ve bu uğurda birlikte yol yürüdüğümüz, özveriyle hizmet eden tüm yol arkadaşlarıma şükranlarımı sunar, kamuoyunun bilgisine arz ederim” dedi.

Öztürk daha önce de AK Parti’den istifa ederek İYİ Parti’ye geçmişti.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamubiz.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
1 Yorum