KHK dosyası Cumhurbaşkanı'nın masasında! Erdoğan mağduriyetlerin farkında!

KHK dosyası Cumhurbaşkanı'nın masasında! Erdoğan mağduriyetlerin farkında!
Türkiye'de büyük mağduriyet yaşayan kesimlerden biri olan KHK'lılar, yeni gelişmeleri merakla izliyor. Son iddiaya göre; KHK dosyası Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın masasında...Kaynak: Erdoğan mağduriyetlerin farkında!

15 Temmuz'dan sonra çıakrılan Kanun Hükmünde Karaname (KHK) ile cezalandırılan birçok kişi, suçlu olmadığı halde mağduriyet yaşıyor. "Kurunun yanında yaş da yanar" mantığı ile cezalandırılan birçok KHK'lı adalet arıyor. Mağduriyetlerin artması ve gündemde önemli yer tutması siyaseti de konuya dahil etti.

Saadet Partisi Genel başkanı Temel Karamollaoğlu, KHK konusunu önemseyen ve sürekli olarak gündeme getiren isimlerden biri. Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşmesinde konuyu tekrar hatırlatan Karamollaoğlu, görüşme sonrası yaptığı açıklamada "Mağduriyetlerin giderilmesi anlamında bir çalışma olduğu kanaati edindim" demişti.

KHK DOSYASI ERDOĞAN'IN MASASINDA

Gazeteci Hadi Özışık, KHK'lılarla ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın önüne dosya gittiğini açıkladı.Hadi Özışık, Youtube kanalında gerçekleştirdiği programda Çağlar Cilara'yı konuk etti. Özışık gündemde geniş yer tutan KHK'lılar konusunda dikkat çeken açıklamalar yaptı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın daha önce KHK ile ilgili olarak 'mağduriyet falan yok' deyip kestirip attığını söyleyen Özışık, şu anda KHK mağdurları ile ilgili yeni bilgilerin var olduğunu açıkladı.

KHK’lılarla ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın önüne dosya gittiğini ileri süren Özışık, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın artık mağduriyetlerin farkında olduğunu da kaydetti. Özışık "Eğer bugün Barış Pınarı Harekatı olmasaydı belki çözüme kavuşacak konu buydu" dedi.
merhabahaber

FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TWİTTER'DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamubiz.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
1 Yorum