3600 ek gösterge bütün kamu görevlilerini kapsamalıdır

Hasan Yalçın Yayla: 3600 ek gösterge bütün kamu görevlilerini kapsamalıdır

KAMU 28.03.2022, 23:13 Editör
3600 ek gösterge bütün kamu görevlilerini kapsamalıdır

Eğitim-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Şükrü Kolukısa ve Hasan Yalçın Yayla, Şanlıurfa 1 No’lu Şube’nin düzenlediği toplantıya katıldı. Şube yöneticileri, ilçe yöneticileri ve işyeri temsilcilerinin katılımıyla yapılan toplantıda eğitim gündemi, alanda karşılaşılan güçlükler, çözüm bekleyen sorunlar ve sendikal çalışmalar görüşüldü.

Hasan Yalçın Yayla: 3600 ek gösterge bütün kamu görevlilerini kapsamalıdır

Toplu sözleşmede karara bağlanan 3600 ek gösterge ile ilgili Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile iki komisyon toplantısı yaptıklarını hatırlatan Yayla, şöyle konuştu: “Görüşmelerde ek göstergelere yönelik düzenlemenin bütün kamu görevlilerini kapsaması ve tazminat yansıtma oranlarına ilişkin adaletsizliğin giderilmesi gerektiğini ifade ettik. Sendika olarak, ek göstergenin genel idare hizmetleri, ek göstergesiz memurlar, teknik hizmetler sınıfı dâhil bütün kamu görevlilerini kapsayacak şekilde düzenlenmesini ve emekli aylığı ile ikramiyelerin artırılmasını istiyor ve bunun olması için çalışıyoruz.”

FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TWİTTER'DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar (8)
müdür 2 ay önce
Herkesi prof maaşına bağlan niye 3.600 nen uğraşırsınız, ek göstergesiz düz memur !! hey Allahım bunlar dedi bizde yedik!!
YHS 2 ay önce
NEDEN YHS PERSONELLERİ İÇİN KADRODAN SÖZ EDEMİYORSUNUZ ? YHS PERSONELLERİ İÇİN NE YAPTINIZ ..! BİZLER DE YAŞAMAYA ÇALIŞIYORUZ . SÖZ VERENLER NEREDE ..! SÖZ VERENLERİN DE SÖZÜNÜ TUTMALARINI , ADALETLİ OLMALARINI İSTİYORUZ. ÜNİVERSİTE MEZUNU EK GÖSTERGESİ OLAMAYAN TÜM YHS ÇALIŞANLARINA EĞİTİM DURUMLARINA UYGUN G.İ.H KADROSU MÜJDESİNİ BEKİLYORUZ . MÜBAŞİRLERDE OLDUGU GİBİ .
YHS 2 ay önce
YHS PERSONELLERİNİN HALİNDEN ANLAYAN VAR MI ? SÖZ VERENLERİN DE SÖZÜNÜ TUTMALARINI , ADALETLİ OLMALARINI BEKLİYORUZ . BİZLER DE YAŞAMAYA ÇALIŞIYORUZ . ÜNİVERSİTE MEZUNU EK GÖSTERGESİ OLAMAYAN TÜM YHS ÇALIŞANLARINA EĞİTİM DURUMLARINA UYGUN G.İ.H - KADROSU MÜJDESİNİ BEKİLYORUZ . MÜBAŞİRLERDE OLDUGU -GİBİ.
Yhs 2 ay önce
Yhs kadro bekliyor yüzde yüzde zam yapsanız oy vermem sözünüzü tutmadınız
Yhs 2 ay önce
Yhs kadro bekliyor AKP iktidarı adaletsiz bir parti görmedim acilde çalışıyorum yanımdaki arkadaşa acil farkı veriliyor aynı işi yapan bana verilmiyor benden AKP hükümeti ne oy yok
Yhs 2 ay önce
Yhs olarak AKP ye kesinlikle oy vermem
Yhs 2 ay önce
Yhs kadro bekliyor verdiğiniz verdiniz oy yok üç beş maaş alan versin yeter artık
yh 2 ay önce
yhs bu yıl yapmasa herkes istifa ve oy kullanmasınlar. bu yılı bekleyin
11
açık