Adliye Çalışanları Adalet İstiyor! Yargı Mensuplarına Yapılacak 2700 TL Zama Tepki!

Adliye Çalışanları Adalet İstiyor! Yargı Mensuplarına Yapılacak 2700 TL Zama Tepki!
Adliye Çalışanları, Yargı Mensuplarına yapılacak 2700 TL zama tepki gösteriyor. Kamuoyuna yansıyan yargı tazminatı artışına ilişkin taslakta yer alan, adli ve idari yargıda görev yapan hakim ve savcılara yaklaşık 2 bin 700 zam yapılacak olması, adliye çalışanlarının tepkisine neden oldu. Sitemize ulaşan adliye personeli, tepkilerini şu ifadelerle dile getirdi...

Hakim ve savcilara yapilacagi iddia edilen zam oranina tepki gostermek ve Adalet calisanlarinin unutulmamasi icin  #adliyecileradaletistiyor hashtangi ile tweet eylemi yapıyoruz. 

Biz Adliyeciler Adalet istiyoruz, T.C Devletinin en yoğun çalışan kurumunu temsil ediyoruz kaldı ki 2.700 TL zam yapılması planlanıyor bizim maaşlarımız ise 2.500 TL, onlara yapılan zam kadar bile değildir, Adalet kurumunda Adalet arıyoruz sesimizi duyurmak için hashtangimizi yaymamıza yardımcı olursanız seviniriz.

Adliye Çalışanları / Kamubiz.com ÖZEL
KAMUBİZ.COM TIKLA TAKİP ET

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamubiz.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.