AK Parti'den 3600 ek gösterge Nisan veya Mayıs'ta çıkacak açıklaması

AK Parti'den 3600 ek gösterge Nisan veya Mayıs'ta çıkacak açıklaması
Milyonlarca kamu görevlisinin heyecanla beklediği ve 31 Mart yerel seçimler öncesi çıkmasını beklediği 3600 ek göstergeye ilişkin son açıklama AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı'dan geldi. Naci Bostancı 3600 ek gösterge sorusuna Nisan veya Mayıs aylarında çıkabileceğini belirtti.

Bir televizyon programında soruları yanıtlayan Bostancı “Seçimden sonra ilk olarak hangi düzenleme gündeme alınacak?” sorusuna şöyle yanıt verdi:

“Personel reformu olması gerekiyor Türkiye'de. İnsanların 3600 ek göstergeyi bu kadar söylemelerin nedeni bir çıta atlama olarak görülmesinden bu kadar gündeme geliyor. Bunlar personel sistemi içerisinde değerlendirilecek konulardır. Nisan-Mayıs civarında bu gelişmeler yaşanır.”

AKP Grup Başkanvekili Bülent Turan da geçtiğimiz hafta “Söz verdiğimiz her konunun arkasındayız” diyerek meclis takvimine uygun olması halinde tüm sözlerin yerine getirilmesi için yoğun çaba içinde olduklarını belirtmişti.

FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TWİTTER'DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamubiz.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
10 Yorum