AK Parti'den yeni memur maaşları açıklaması!

AK Parti'den yeni memur maaşları açıklaması!
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu ve Dr. Leyla Şahin Usta, Memur-Sen Kadın Buluşması programında memur maaşlarına dair konuştu

Genel Başkanımız Ali Yalçın, Memur-Sen Kadın Buluşması programında kamu görevlilerinin sorunlarını dile getirerek kamu işverenine çağrıda bulundu : 

"Taşerondan geçen emekçi arkadaşlarımıza gösterilen cömertliğin ve samimiyetin bizden esirgenmeyeceğine ilişkin kanaatimiz var. Bunun da seyyanen zamla olması gerektiğini ifade ediyorum. Kamu çalışanlarının alım gücü düşmüş, makas açılmıştır. Gereğinin yapılacağına inanıyor, Cumhurbaşkanımıza güveniyoruz."

"Ali Başkandan Notlarımızı Aldık, Kayıtlarımızı Tuttuk."

   WhatsApp Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eski Bakanı Jülide Sarıeroğlu Memur-Sen Kadın Buluşması programına katılarak kamu görevlilerimizin taleplerine yönelik açıklamalarda bulundu.

"Bu enflasyonist süreç içerisinde daha önce de yapıldığı üzere ek bir düzenlemenin yapılacağı Cumhurbaşkanımız tarafından ifade edildi. İnşallah yakın zamanda kamu görevlilerimizin beklentileri gerçekleşmiş olur. Sürecin takipçiyiz. Cumhurbaşkanımız tarafından güzel müjdeler açıklanarak süreci tamamlayacağız."

"Memurumuz Hak Ettiğini Alacak"

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dr. Leyla Şahin Usta, Memur-Sen Kadın Buluşması programına katılarak kamu görevlilerimizin taleplerine yönelik açıklamalarda bulundu. 

"Biz aynı taraftayız. Hiç endişeniz olmasın, Cumhurbaşkanımız memurlarımızın hak ettiğini vermekte geri durmayacak ve bunu yapacaktır. Hiç endişeniz olmasın."

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamubiz.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.