Ali Yalçın Sözleşmeli Memur ve Üniversiteli İşçilerin Kadro Taleplerini Cumhurbaşkanlığına İletti

Ali Yalçın Sözleşmeli Memur ve Üniversiteli İşçilerin Kadro Taleplerini Cumhurbaşkanlığına İletti
Memur Sen Genel Başkanı Ali Yalçın: 'Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Sn. Naci Ağbal’ı ziyaret ettik. Sözleşmelilerin beklentilerini,kadro talebini,memur görevi yapan üniversiteli işçilerin beklentisini ve çalışma hayatının sorunlarını dile getirdik.'

Memur Sen Genel Başkanı Ali Yalçın sosyal medya hesabı twitter üzerinden yaptığı açıklamada, sözleşmeli 4/b çalışanların kadro beklentilerini ve memur görevi yapan üniversiteli işçilerin taleplerini Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Ağbal’a aktardıklarını söyledi

Memur-Sen’den Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Ağbal’a Ziyaret. Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın ve Genel Başkan Yardımcıları Hacı Bayram Tonbul ile Soner Can Tufanoğlu, Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Naci Ağbal’ı ziyaret etti.

Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı’nda gerçekleşen görüşmede başta sözleşmeli istihdam ve sözleşmeli personellerin sorunları olmak üzere çalışma hayatı gündemindeki sorunlar ele alındı. Genel Başkan Ali Yalçın, Naci Ağbal’a sözleşmelilerin beklentilerini aktardı.

Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Naci Ağbal ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Memur-Sen heyetine teşekkürlerini iletti. Beklentileri yakından takip ettiklerini belirten Ağbal, dile getirilen beklentileri ve talepleri önemli gördüklerini ifade etti.

YENİ FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TWİTTER'DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamubiz.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
7 Yorum