Atanamayan 20 bin uzman çavuşlar atama bekliyor

Atanamayan 20 bin uzman çavuşlar atama bekliyor
TSK da en az 2 yıl görev yapmış çeşitli sağlık ve ailevi sorunlarından dolayı kendi isteği ile görevden ayrılmak zorunda kalmış uzman çavuşların talebi

ATANAMAYAN UZMANLAR DERNEĞİ 

Türk Silahlı Kuvvetleri’nde en az 2 yıl süreyle görev yapmış, ailevi sebeplerden dolayı görevinden ayrılmak zorunda kalan ve sağlık sorunlarından dolayı sözleşmesi fesih edilmiş; Terörle Mücadele’de görev yapan bu kutsal görevleri esnasında yaralanma veya uzvunu kaybetme sonucunda, yasayla kendilerine Gazilik unvanı verilmeyen ESKİ UZMAN ÇAVUŞLARIZ.  

   WhatsApp Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Bizler bu zamana kadar vatanın bekası için gerek sınır içerisinde gerek sınır ötesinde canla başla mücadele ettiğimiz gibi, bundan sonra ki süreçte de aynı azim ve kararlılıkla devam edeceğiz. Bizim Sorunumuz Siyaset üstü Vicdan Meselesidir. Siz Değerli Büyüklerimizden Kanunla verilmiş bu hakkımızı çözüme kavuşturulmasını bekliyoruz.

20 BİN ESKİ UZMAN ÇAVUŞLAR ve aileleri olarak Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Genel Atama yapılması ve Terörle Mücadelede yaralanma sonucu gazilik unvanı alamayan KAHRAMANLARIN gazilik unvanlarının verilmesini istiyoruz. 
Saygılarımla. 

Mustafa GÜNDEŞLİ
GENEL BAŞKAN

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamubiz.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.