Belediye çalışanlarına 9 bin 750 TL promosyon ödenecek!

Belediye çalışanlarına 9 bin 750 TL promosyon ödenecek!
Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, belediye personeline 9.750 TL promosyon verileceğini söyledi.

Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, belediye şirketi çalışanlarına maaş promosyonu müjdesi verdi. Sengel, “Yakın bir zamanda her birinize 9 bin 750 TL ekstradan para gelecek. Güle güle harcayın hepiniz” dedi.

Filiz Ceritoğlu Sengel, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla dayanışma ziyaretinde bulunduğu deprem bölgesi dönüşünde bir araya geldiği belediye şirketi çalışanlarına promosyon müjdesi verdi. Ortak sofrayı büyütmek ve dayanışmayı güçlendirmek çabasında olduklarını söyleyen Sengel, “Zor zamanlardan geçiyoruz. Hepimizin bildiği gibi ülkenin dört bir yanında afetler, felaketler vs. derken bir sürü acılarla doluyuz. Çok da mutlu olduğumuz söylenemez. Her geçen gün her şey de çok daha kötüleşiyor, zorlaşıyor. Ekonomik olarak zorlaşıyor, psikolojik olarak zorlaşıyor, siyaseten başka bir noktaya doğru gidiyor. Ama biz umut ediyoruz ki bu süreçlerin hepsi tez vakitte sonuçlanacak” diye konuştu.

WhatsApp Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

“O SOFRAYI BÜYÜTÜRKEN DE DOĞRU DÜZGÜN BÜYÜTMEK İSTİYORUZ”

Filiz Ceritoğlu Sengel, şirket çalışanlarının daha önce sahip olmadıkları haklarına kavuşmasından duyduğu mutluluğu şu sözlerle anlattı:

“Hep sofrayı büyütmek ile ilgili bir kaygımız var. O sofrayı büyütürken de doğru düzgün büyütmek istiyoruz. Nasıl ben kendi kızım Nefes’i düşünüyorsam emin olun ki hiçbirinizi de ayrı tutmuyorum. Hepimizin huzurlu bir şekilde çalışması için de mücadele ediyorum. Hiç talebiniz olmamış olmasına rağmen, herhangi bir şekilde belki aklınızda hiç düşünce olmamasına rağmen sizin lehinize çalışmaya devam ettiğimiz bir dönemden geçiyoruz. Belediye ve belediyenin kadroları ile ilgili düşünürken aynı zamanda Efes Proje Yönetim Şirketi’ni ve sizleri de es geçmeden çalışıyoruz. Bir yandan depremlerle uğraşırken bir yanda da burası ile ilgili ne yapabiliriz diye düşündüğümüzde, biz hiç kimseye haber etmeden bir şey yaptık. O da şu; gittik bankalarla konuştuk. Ve bankalara dedik ki ‘Bizim çalışma arkadaşlarımızın maaşlarını sizlere geçirebiliriz. Ne yaparsınız?’ Ve bunu gerçekleştirdik. O anlamda, tam bu dar zamanlarda bu dayanışmamızın bir örneği olsun dedik. Yakın bir zamanda her birinize 9 bin 750 TL ekstradan para gelecek. Güle güle harcayın hepiniz.”

ankahaber

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamubiz.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.