Eğitim Bir-Sen: "Ne Enflasyon Olsun Ne De Maaşlarımıza Zam"

Eğitim Bir-Sen: "Ne Enflasyon Olsun Ne De Maaşlarımıza Zam"
Toplu sözleşme görüşmelerinde hükümetin hakem heyetindeki üye sayısı üstünlüğü nedeniyle istedikleri kazanımları alamadıklarını ifade eden Eğitim Bir-Sen Elazığ 1 No'lu Şube Başkanı İbrahim Bahşi 'Uluslararası sendikalarda olduğu gibi masada eşitlik istiyoruz. Eşit olursak kazanımlarımız masada kalmaz' dedi

Milletimiz iradesini istikrardan, birlik ve beraberlikten yana koydu. Yeni dönemde özellikle gelir dağılımında adaletli bir dağılımın olduğu hiyerarşinin bozulmadığı her kesimin düşünüldüğü kamuda zam yapılırken ayrım yapılmadan her çalışanın düşünüldüğü kamuda yıllardır çözülmeyen bir kısmının da çözümünün seçim sonrasına ertelendiği sorunların çözülmesini bekliyoruz.

Instagram sayfamızı takip etmek için tıklayınız

"Ne Enflasyon Olsun Ne De Maaşlarımıza Zam"

Herkesin ekonomik anlamda rahatlayacağı özellikle enflasyonun yavaşlayıp durduğu bir zemine doğru ülkenin gitmesini istediklerini söyleyen Bahşi “ Her ne kadar kamu çalışanlarına iyileştirme yapılsa da enflasyon canavarının önüne geçilmiyor. Çalışanların maaşları erimesin.

    WhatsApp Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Enflasyonumuz sıfır olsa keşke ve ne Ocak’ta ne de  Temmuz’da zam yapılmasın. Temmuz ayında 7. Dönem toplu sözleşme gerçekleştireceğiz.

elazighakimiyethaber

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamubiz.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
5 Yorum