Promosyon güncellendi! Eğitimcilere 27 bin 900 TL ödenecek!

Promosyon güncellendi! Eğitimcilere 27 bin 900 TL ödenecek!
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, Rektörlüğün yürütmüş olduğu maaş promosyon güncellemesi çalışmalarının sonuçlandığını duyurdu.

Üniversitenin İş Bankası ile yapılan anlaşmayı iptal ederek Ziraat Bankası ile üç yıllığına anlaşma imzaladığı aktarıldı. Anlaşmanın toplam tutarının 27.900 TL olduğu belirtildi.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi maaş promosyon güncellemesi çalışmaları sonucunda Ziraat Bankası ile üç yıllığına anlaşma imzaladı.

WhatsApp Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, rektörlük tarafından yürütülen maaş promosyon güncellemesi çalışmalarının sonuçlandığını duyurdu. İş Bankası ile yapılan anlaşmayı iptal eden üniversitenin, Ziraat Bankası ile üç yıllığına anlaşma imzaladığı aktarıldı. 18 Bin TL nakit, hemen karta yüklenecek Bin TL, 3 ay sonra yüklenecek Bin TL para puan olmak üzere toplam 20 Bin bedelle üç yıllığına sözleşme yapılacağını aktaran üniversite, önceki sözleşmeden doğan cayma bedeli 7 Bin 900 TL’nin Ziraat Bankası’na geri ödenmeyeceğini belirtti. Bu nedenle anlaşmanın toplam tutarının 27 Bin 900 TL olduğu bildirildi.

Tutarın personellerin hesabına bir hafta içinde yatırılacağı aktarıldı.

Öğrenildiğine göre İŞ Bankası ile yapılan sözleşmeden sonra çalışanların hesabına kesintiden sonra 17.100 TL yatacaktı, şimdi ise 18.000 TL yatacak.
çanakkalegündem
 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamubiz.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.