İŞKUR 2845 temizlik görevlisi alıyor

İŞKUR 2845 temizlik görevlisi alıyor
İŞKUR Türkiye genelinde özel sektöre ve kamu kurumları bünyesinde binlerce temizlik görevlisi alımı yapacağını duyurdu. Personel alımı için yayınlanan iş ilanında başvuru yapacak adayların en az ilk öğretim mezunu olmaları gerekiyor. Temizlik personeli alımı için başvuru şartlarının detayları haberimizde…

İŞKUR tarafından Türkiye geneli en güncel iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan ve başvurusu devam eden iş ilanları kapsamında, Türkiye geneli en az ilköğretim mezunu 2845 kişilik temizlik görevlisi alımı yapılıyor. 50 bin civarında açık ilan ile personel alımı yapan İŞKUR, başvuruları temizlik görevlisi pozisyonuna online olarak da kabul ediyor. Özel sektör ve kamu kurumu bünyesine yapılacak olan alımlara başvuru yapacak adayların en az ilköğretim mezunu olmaları ve sağlık problemlerinin bulunmaması gerekmektedir. İşte detaylar...

PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

- Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

- En az ilkokul mezunu olmak,

- Sağlık problemi bulunmamak,

- Takım çalışmasına yatkın,

- Kişisel temizliğine önem veren,

İŞKUR TEMİZLİK GÖREVLİSİ KAYIT İŞLEMLERİ

Temizlik personeli alımı için başvuru yapacak adayların, üye olarak veya şahsen kurum ünitelerine kayıt olmaları gerekmektedir. İnternet üzerinden ya da kurum personeli aracılığıyla kayıt yaptıracak olanların kendileri ile ilgili bilgileri tam ve doğru olarak yansıtmaları uygun işe yerleştirilmelerinde oldukça önemlidir. Bu nedenle, kişisel, iletişim, eğitim, meslek ve diğer bilgilerinizi tam ve doğru olarak sisteme girildiğine dikkat edilmelidir.

TEMİZLİK GÖREVLİSİ ALIMI İÇİN BAŞVURU 

Söz konusu temizlik personeli ilanlarına başvuru yapacak adaylar, https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=4335 linki üzerinden iş ilanına erişebilir.

İŞKUR'A KAYIT ŞARTLARI

İş arayanların Kurumumuza kayıt yaptırabilmeleri için 14 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir. Kayıt için beyan esas alınır. Beyanların gerçek dışı olmasından Kuruma hiçbir sorumluluk yüklenemez.

BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYIN

gazetevatan

FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TWİTTER'DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamubiz.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
1 Yorum