Kadın okul müdürüne makamında dayak!

Kadın okul müdürüne makamında dayak!
Bursa Orhangazi ilçesinde bir lisede, kadın okul müdürü makamında öğrenci yakını tarafından dövüldü.

Bursa'da üzücü bir olay yaşandı. Orhangazi'de lise müdürü Aysel Bağın makamında bir öğrencinin ablası tarafından darp edildi. Müdür rapor alarak öğrenci yakınından şikayetçi oldu.

Alınan bilgiye göre, bir 9. sınıf öğrencisinin ablası Z.Y, müdür Bağın'ın makam odasına girdi. Z.Y. bir süre sonra Bağın'a hakaretler edip saldırdı. Odadaki müdür yardımcısının araya girmesine rağmen müdürü darbeden Z.Y. güçlükle buradan uzaklaştırıldı.

Instagram sayfamızı takip etmek için tıklayınız

Orhangazi Devlet Hastanesinden darp raporu alan Bağın daha sonra Orhangazi Emniyet Müdürlüğüne giderek Z.Y'den şikayetçi oldu.

İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alireisoğlu, Orhangazi Kaymakamı Zafer Karamehmetoğlu ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Sakarya ile liseye giderek müdüre geçmiş olsun dileklerini iletti.

    WhatsApp Grubumuz İçin TIKLAYINIZ
 

Diğer yandan, Orhangazi'deki eğitim sendikalarının temsilcilerinin yarın okul önünde saldırıyı protesto ederek basın açıklaması düzenleyeceği belirtildi.

AA

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamubiz.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
3 Yorum