Kadir Durak, asaleten ilçe müdürü atandı

Kadir Durak, asaleten ilçe müdürü atandı
Alaca Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü'nde 27 yıllık tecrübeye sahip olan Kadir Durak, asaleten müdür olarak atandı.

Durak, son 3 yıldır vekâleten müdürlük görevini yürütüyordu ve bu atama ile müdürlük görevini resmi olarak devraldı.

Alaca Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Kadir Durak, "Bu görevi tam anlamıyla yerine getirmek için elimden geleni yapacağım. Sporu ve gençleri seviyorum ve onların daha iyi bir geleceğe sahip olmaları için elimden geleni yapacağım." dedi.

   WhatsApp Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

KADİR DURAK KİMDİR?

1960 yılında Alaca ilçesi Tahirabat Köyü’nde doğan Kadir Durak, ilkokulu Tahirabat köyünde okuduktan sonra sırasıyla Alaca İmam hatip Ortaokulu ve Alaca İmam hatip Lisesinde tamamladı. 1983-1985 yılları arasında vatani görevini Kilis’te yaptıktan sonra İnşaat ustası olarak 5 yıl yurtdışında çalıştı. 1992-1994 yılları arası Alaca Belediyesi’nde işçi olarak çalışmaya başladıktan sonra 1994-1997 yılları arasında hizmetli olarak görevime devam etti.

Kurumlar arası geçiş ile Alaca İlçe Spor Müdürlüğü’nde 1997-2005 yılları arasında hizmetli olarak sonrasında ise görevde yükselme sınavıyla memur olarak atandı. 2020 yılına kadar tesis amiri olarak görev yapan Durak, 2020 yılında Alaca İlçe Spor Müdürü olarak vekaleten görevlendirildi. 

2021 yılında Elektronik Haberleşme bölümünden mezun olan Durak, 2023 yılı mayıs ayı itibariyle Alaca İlçe Gençlik Spor Müdürü olarak atandı. Durak, Evli ve dört çocuk babasıdır.

osmancikhaber

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamubiz.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.