Kamu Sosyal Tesisleri Kadro Müjdesi Bekliyor

Kamu Sosyal Tesisleri Kadro Müjdesi Bekliyor
Kamu sosyal tesis çalışanları olarak Öğretmenevi, Polisevi, Orduevi ve kamu misafirhanelerinde çalışan personeller olarak kurum bütçesinden maaşımızı almaktayız

Deprem bölgesinde bunulan kumu sosyal tesislerimizin tamamı ya yıkılmış olup yada ağır hasar alarak kullanılamaz duruma gelmiştir. Binalar yıkılmış olsa bile kurumlar ayakta kalmak zorundadır. Bu bölgelerde istihdam edilen personellerin tamamı kamu sosyal tesislerinde çalışmalarına rağmen işsiz kalmakla karşı karşıyalardır.

Ülkemizin Yaşamış olduğu afet dönemlerinde ;

   WhatsApp Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Pandemi afetinde Doktorlarımızı , sağlık çalışanlarımızı ve karantinada bulunun hastalarımızı kurumlarımızda misafir ettik.

Asrın afeti döneminde tüm depremzede vatandaşlarımız huzurlu ve müreffeh bir şekilde yaşamaları için tüm kamu sosyal tesis çalışanları olarak canla başla çalışmaktayız.

Pandemi afetinde belli bir dönem maaş alamayan kamu sosyal tesis çalışanları bir süre sonra kısa çalışma ödeneğine tabi tutulup maaşlarımızı almakta güçlük yaşadık.

Asrın felaketine yakalanan depremzede vatandaşlarımızı kurumlarımızda misafir etmekteyiz. pandemi döneminde yaşadığımız maaş sıkıntılarımızı tekrar yaşamak üzereyiz.

Kamu çalışını olmamıza rağmen 6772 sayılı ilave tediye kanuna tabi olmamıza rağmen Türkiye yüzyılında kamu sosyal tesisleri olarak gelecek kaygısı yaşamaktayız. Kurumlarımızın ayakta kalabilmeleri kamu sosyal tesis çalışanları ve Türkiye yüzyılındaki yüz bin ailenin gelecek kaygısı olmadan yaşaya bilmeleri için kadro müjdesi bekliyoruz.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamubiz.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.