Memura ek zam yolda! Formülü duyurdu

Memura ek zam yolda! Formülü duyurdu
Memurlar enflasyon farkı için taleplerinin sonucunda dün Cumhurbaşkanı Erdoğan memura zam için yeni düzenleme olacağını ilan etti. Memura ek zam formülü...

Memura ek zam yapılabilmesi için düzenleme geliyor… Enflasyon karşısında adeta beli bükülen memurlar ek zam beklentisi içerisinde girmişti. Cumhurbaşkanı Erdoğan 14 Mayıs seçimlerinde gölgesinde memura ek zam için sinyali dünkü konuşmasında verdi. Memura ek zam detaylarıyla içeriğimizde…

MEMURA EK ZAM GELİYOR! ENFLASYON FARKI NE KADAR? MEMUR ZAMMI...

WhatsApp Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Memura ek zam temmuz ayında yapılacak bunun için bir düzenleme yapılacağı Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından dün duyuruldu. Memura yapılacak zam ve bu zamma ek olarak enflasyon farkı yanında refah payı artışını da dikkat alacak düzenlenme olacak.

Memura zam ve enflasyon farkı bir nebze olsun memurları bu hayat pahalılığı karşısında bir nebze olsun rahatlatacak.

Memura ek zam yapılacağını dünkü Memur-Sen Genel Kurulu’ndaki konuşmasında duyuran Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Memurlarımızı enflasyona ezdirmeme sözümüzü yine tutacağız.” dedi.

Recep Tayyip Erdoğan, memur zammı ile ilgili şöyle konuştu:

“Temmuzda enflasyon farkı yanında, refah payı artışını da dikkate alan bir düzenleme yapacağız. Memurlarımızı enflasyona ezdirmeme sözümüzü yine tutacağız.”

TÜM MEMURLAR İÇİN KENTE GÖRE SEYYANEN ZAM YAPILACAK

Öte yandan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kamu-Sen Genel Kurulu’nda yaptığı konuşmasında ise büyükşehirlerde yaşanan kira fiyatı sorununa karşı çalışma yapıldığını belirtti. Bu kapsamda büyükşehirlerde yaşayan memurlara kira ve tazminat destekleri verilmesinin gündemde olduğu ifade edildi.

milligazete

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamubiz.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.