Memurlara Neden Seyyanen Zam Yapılmalıdır?

Memurlara Neden Seyyanen Zam Yapılmalıdır?
Türk Eğitim Sen Nevşehir şube başkanı Tayfur Urgenç Eğitim çalışanları, memur ve emeklilerin gündemine değerlendiren açıklamalarda bulundu.

Emekli maaşlarına yapılan oranlarda memur maaşlarında da iyileştirme ve/veya güncelleme yapılmalıdır. İfadelerini kullanarak zam talebinde bulundu.

Türk Eğitim Sen Nevşehir şube başkanı Tayfur Urgenç Eğitim çalışanları, memur ve emeklilerin gündemine değerlendiren açıklamalarda bulundu. Emekli maaşlarına yapılan oranlarda memur maaşlarında da iyileştirme ve/veya güncelleme yapılmalıdır. İfadelerini kullanarak zam talebinde bulundu.

Tes. Nevşehir şube başkanı Tayfur Urgenç’in açıklamaları şu şekildedir.

MEMURLARIMIZA DA MUTLAKA SEYYANEN ZAM YAPILMALIDIR.

WhatsApp Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

En düşük emekli maaşı 2000 TL’lik artışla 5.500 TL’den 7.500 TL’ye çıkarıldı.

Hayırlı olsun.

Halen 8.500 TL olan ASGARİ ÜCRETLE ilgili bir güncellemenin de gündemde olduğu ifade ediliyor.

Benzeri bir tedbirin, kamu çalışanlarının ücretleriyle ilgili de hayat geçirilmesi elzemdir.

Emeklilerimiz için yapılan SEYYANEN artışın, benzeri şekilde; en düşük ücreti 9.453 TL, ortalama ücreti 12.572 TL olan MEMURLARIMIZ bakımından da gerçekleştirilmesi, yüksek enflasyon ve hayat pahalılığı karşısında bunalan çalışanlarımıza bir nebze de olsa rahatlama sağlayacaktır.

cthaber.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamubiz.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.