memurlarahaber.com haberleri- İŞ-KUR 1650 Güvenlik Görevlisi, 1015 Şoför Alım İlanı (Nisan 2019)

memurlarahaber.com haberleri- İŞ-KUR 1650 Güvenlik Görevlisi, 1015 Şoför Alım İlanı (Nisan 2019)
memurlarahaber.com haberi- Türkiye İş Kurumu İŞKUR tarafından 2019 yılı Nisan ayı güvenlik görevlisi, şoför alım ilanı yayımlandı. Söz konusu duyuruda 12 farklı şoför branşında 1015 personel, 9 farklı pozisyonda 1650 güvenlik görevlisi alınacak. İşte kontenjanlar ve İŞKUR ilan metnine ulaşmak için izlenecek yol..

memurlarahaber.com haber- İŞKUR 2019 iş ilanları aracılığıyla duyurulan Şoför alım ilanlarında yer alan kadro kontenjan detaylarına göre 12 farklı şoför branşında 1015 personel alım ilanı bulunuyor. 

Kamyon Şoförü kadrosu için yayımlanan ilan sayısı 74, Kamyonet Şoförü kadrosu için yayımlanan ilan sayısı 23, Kurtarıcı Araç Şoförü kadrosu için yayımlanan ilan sayısı 2, Makam Şoförü kadrosu için yayımlanan ilan sayısı 9, Minibüs Şoförü kadrosu için yayımlanan ilan sayısı 3, Otobüs Kaptanı (Şoförü) kadrosu için yayımlanan ilan sayısı 13, Servis Şoförü (Okul) kadrosu için yayımlanan ilan sayısı 7, Şoför (Yolcu Taşıma) kadrosu için yayımlanan ilan sayısı 196, Şoför-Yük Taşıma kadrosu için yayımlanan ilan sayısı 478, Taksi Şoförü kadrosu için yayımlanan ilan sayısı 4, Tır-Çekici Şoförü kadrosu için yayımlanan ilan sayısı 98, Traktör Şoförü kadrosu için yayımlanan ilan sayısı 8. 

İŞKUR GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIM İLANLARI 2019

Türkiye İş Kurumu aracılığıyla ilan edilen Güvenlik Görevlisi alımları için yayımlanan personel alım sayısı 1650.

Söz konusu ilanlarda ayrıca 9 farklı pozisyonda personel alımı yapılacağı ilan edildi.

Vardiya Amiri - Güvenlik Hizmetleri pozisyonu için 1, Özel Güvenlik ve Koruma Meslek Elemanı pozisyonu için 39, Güvenlik Amiri/Sorumlusu pozisyonu için 3, Güvenlik Denetçisi pozisyonu için 1, Güvenlik Görevlisi pozisyonu için 1288,  Güvenlik Görevlisi (Eğitim Kurumları) pozisyonu için 2, Güvenlik Görevlisi (Silahlı) pozisyonu için 46, Güvenlik Görevlisi (Silahsız) pozisyonu için 20, Güvenlik Müdürü pozisyonu için 1. 

İŞKUR 2019 İŞ İLANLARI METİNLERİNE ULAŞMAK İÇİN 

İlan metinlerine ulaşmak için aşağıda yer alan yöntemlerle ilanlara ulaşılabilir.

1-) Adaylar öncelikle aşağıda yer alan bağlantıyı kullanarak İŞKUR İş İlanları sayfasına ulaşacaklar. 

2-) Bu sayfa üzerinde hangi kadro için başvuru yapacaklarsa Meslek yazan bölüme o kadronun adını yazıp ara butonuna basacaklar. 

3-) Şehre göre aramayı yapabilirsiniz

FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TWİTTER'DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamubiz.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
6 Yorum