Şeflikten, şube müdürlüğüne atama!

Şeflikten, şube müdürlüğüne atama!
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin en kalabalık iki daire başkanlığından biri olan Ulaşım Daire Başkanlığı bünyesinde yeni bir müdürlük kuruldu

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı bünyesinde daha önce Raylı ve Kablolu Sistemler İşletme Şube Müdürlüğü yoktu. Hem metro hem de teleferik çalışmaları devam ederken, Büyükşehir düğmeye bastı ve şubat ayında bu iki alanı kapsayan yeni bir müdürlük kurulması için meclisten karar çıkardı.

TECRÜBELİ İSİM
Raylı ve Kablolu Sistemler İşletme Şube Müdürlüğüne, Ulaşım Planlama Müdürlüğü altında Raylı Sistem Etüd Proje Şefi olarak görev yapan Yusuf Ziya Özyurt getirildi. Sabiha Gökçen Havalimanı-Gebze Metro Hattı Önprojesi, Şehir Hastanesi Tramvay Uzatma Hattı Uygulama Projesi, Plajyolu-Kuruçeşme Tramvay Uzatma Hattı Uygulama Projesi, Stadyum Tramvay Uzatma Hattı Kavram Projesi, Gebze-Darıca Metro Hattı Uygulama Projesi gibi önemli projelerde önemli deneyimleri bulunan Özyurt üç aydır bu görevi yürütüyor.

YUSUF ZİYA ÖZYURT KİMDİR?
1985 Gebze doğumlu.
Körfez Fen Lisesi ve İstanbul Üniversitesi İnşaat Mühendisliğini bitirdi.
Halen Kocaeli Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde yüksek lisansına devam ediyor.
2014 yılından buyana Kocaeli Büyükşehir Belediyesinde İnşaat Mühendisi olarak çalışıyor.
Son olarak Ulaşım Planlama Şube Müdürlüğünde Raylı Sistem Etüd Proje Şefiydi.
2023 yılı Mart ayından bu yana Raylı ve Kablolu Sistemler İşletme Şube Müdürü olarak görev yapıyor.
Evli ve iki çocuk babası.

enkocaeli

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamubiz.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
1 Yorum