Sözleşmeli personele ek ödeme yönetmeliğinde değişiklik yapıldı 1 Şubat 2023

Sözleşmeli personele ek ödeme yönetmeliğinde değişiklik yapıldı 1 Şubat 2023
Sözleşmeli Personele Ek Ödeme Yapılmasına Dair Kararda Değişiklik Yapılmasına Dair Karar (Karar Sayısı: 6781) 1 Şubat 2023 tarihli Resmi Gazetede yayımlandı.

Alevi-Bektaşi Cemevi Önderlerine  ne kadar ek ödeme verilecek? Sözleşmeli Personele Ek Ödemede yapılan değişiklik kararında Alevi-Bektaşi Cemevi Önderlerine yüzde 65 üzerinden ek ödeme verilecek. Bu miktar ise 2 bin 700 liraya tekabül etmektedir.

KAMUBİZ.COM İnstagram KANALI İÇİN TIKLAYINIZ

CUMHURBAŞKANI KARARI
Karar Sayısı: 6781

Ekli “Sözleşmeli Personele Ek Ödeme Yapılmasına Dair Kararda Değişiklik Yapılmasına Dair Karar’an yürürlüğe konulmasına, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4 üncü maddesinin (B) fıkrası ile 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin ek 9 uncu maddesi gereğince karar verilmiştir,

SÖZLEŞMELİ PERSONELE EK ÖDEME YAPILMASINA DAİR KARARDA DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR KARAR

MADDE 1- 3/1/2012 tarihli ve 2012/2665 sayılı Bakanlar Kurulu Karan ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personele Ek Ödeme Yapılmasına Dair Karara ekli “Sözleşmeli Personel Ek Ödeme Oranlan Cetvelİ”e 18 inci sırasından sonra gelmek üzere aşağıdaki 19 uncu sıra eklenmiştir.

19- Alevi-Bektaşi Cemevi Önderi- 65

MADDE 2- Bu Karar yayımı tarihinde yürürlüğe girer.

MADDE 3- Bu Karar hükümlerini Cumhurbaşkanı yürütür.

WhatsApp Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TWİTTER'DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamubiz.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.