Toplu iş sözleşmesiyle en düşük işçi maaşı 14.850 TL oldu

Toplu iş sözleşmesiyle en düşük işçi maaşı 14.850 TL oldu
Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık: Darıca Belediyesi’nde toplu iş sözleşmesi imzalandı, kadrolu işçi maaşı net 14 bin 850 TL oldu

Kocaeli’deki belediyelerde imzalanamayan toplu iş görüşmelerinden peşi sıra güzel haberler gelmeye başladı. Son olarak Hizmet-İş Sendikası’nın örgütlü bulunduğu Darıca Belediyesi’nde de bugün toplu iş sözleşmesi anlaşmayla noktalandı. Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, Hizmet-İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı İdris Ersoy, Kocaeli şube başkanı Muharrem Subaşı'nın da hazır bulunduğu görüşmeler masada tamamlandı, imzalar atıldı.

EN DÜŞÜK MAAŞ 14 BİN 850 TL OLDU

WhatsApp Grubumuz İçin TIKLAYINIZ
Toplu iş sözleşmesinin imzalanmasının ardından açıklama yapan Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, “Yoğun ve titiz bir çalışmanın sonucunda; emekçi kardeşlerimizin yüzlerini güldürecek, yaşam standartlarını arttıracak toplu iş sözleşmesini nihayete erdirdik. Hizmet-İş Sendikası ile imzaladığımız sözleşme ile personelimizin ücretini net 14.850 TL olarak belirledik. Hayırlı ve uğurlu olsun” diye açıkladı.
kocaelifikir.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamubiz.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.