Türkiye Kamu-Sen, Memur Sen'den Yetkiyi Kaptı

Türkiye Kamu-Sen, Memur Sen'den Yetkiyi Kaptı
Türk Haber-Sen Genel Başkanı Yücel Kazancıoğlu 68 farkla TRT'de yetkili sendika olduklarını açıkladı

TRT'de -Yetkili Sendika- artık TÜRK HABER-SEN!

10 yıl önce 67 farkla yetkiyi kaybettiğimiz TRT'de, 18 Mayıs 2023 günü yapılan Yetkili Sendika Toplantısı ile 10 yıl sonra 68 farkla Yetkili Sendika TÜRK HABER-SEN olmuştur.

   WhatsApp Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Bu anlamlı yetkide, teşkilâtçılık ruhunu sendikal faaliyet sahamıza yansıtan ve Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. yılında, Türk milletinin doğru haber kaynağı TRT gibi önemli devlet kuruluşunda GENEL YETKİ'yi alarak bizleri onurlandıran TRT Şube Bşk’larımız Ümit Coşkun, Tufan Vural, Mustafa Şahin, Hüseyin İner, Mahmut Bayhan, L. Sezin Sezik, Serdar  Pehlivan, Erdinç Kızılgedik, Ersin Ersel Hüner, Zeki Aydemir ve Ümit Güzel başta olmak üzere TRT Teşkilâtımızı ve TRT çalışanlarımızı tebrik ediyorum, kutluyorum.

YETKİLİ SENDİKA unvanımız ile TRT'de zor süreçlerle memuriyet kavramını korumaya çalışan Türk memurunu onore etme mücadelemizi sürdüreceğiz.

Yücel KAZANCIOĞLU
Genel Başkan

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamubiz.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.