YHS personeli Meclis açıldığında MHP'ye bu sözü hatırlatacak!

YHS personeli Meclis açıldığında MHP'ye bu sözü hatırlatacak!
24 Haziran seçimlerinde seçim beyannamesini açıklayan MHP lideri Devlet Bahçeli, Yardımcı hizmetler sınıfı çalışanlarının genel idare hizmetlere geçirileceğini, ifade etmişti. Şimdi ise Yardımcı Hizmetler Sınıfı çalışanları Meclis açıldığında, MHP'ye bu sözü hatırlatmaya hazırlanıyor.

24 Haziran seçimlerinde seçim beyannamesini açıklayan MHP lideri Devlet Bahçeli, Yardımcı hizmetler sınıfı çalışanlarının genel idare hizmetlere geçirileceğini, ifade etmişti. Şimdi ise Yardımcı Hizmetler Sınıfı çalışanları Meclis açıldığında, MHP'ye bu sözü hatırlatmaya hazırlanıyor.

MİADI DOLAN YARDIMCI HİZMETLER SINIFI ÇÖZÜME DAHA YAKIN...!

Kamuda sayısı yaklaşık 110 bin olan Yardımcı Hizmetler Sınıfı personeli eğitim ve kendini geliştirme noktasında başarı sağlamış olmasına rağmen kurumların değişik görevde yükselme ve unvan değişikliği yöntemlerinden dolayı kariyer imkanı bulamamıştır. 

Yardımcı Hizmetli başladın Yardımcı Hizmetli emekli olacaksın mantığı geleceğe umutla bakılmasına engel oluyor verimli çalışmaya sekte vuruyor. 

Yaklaşık 1 milyon taşeron  işçi Yardımcı Hizmetler Sınıfının  yapması gereken işlerde görev yaparken kadrolu işçi statüsüne geçirildi bu durum bizleri dahada umutlandırdi. Çünkü 110 bin kişi atıl vaziyette kalmak, çay taşıyarak kişiye hizmet etmek yerine devlete daha faydalı olacak görevlerde çalışmak istiyor. 

2005 yılı toplu görüşme mutabakat metninde yer almasına rağmen tozlu raflardan bir türlü inmek bilmeyen Yardımcı Hizmetler Sınıfının eğitim durumlarına göre diğer hizmet sınıflarına geçirilme maddesinin hayata geçmesine Milliyetçi Hareket Partisinin seçim beyannemesinde yer aldığımizda daha fazla yaklaştığımızı hissediyoruz. Umutlarımız arttı artık gelecekten Umutluyuz. Sayın Cumhurbaşkanımızdan ve Sayın Devlet Bahçeli'den aileleriyle birlikte yaklaşık 500 bin kişi müjde bekliyor. 

Kamubiz.com ÖZEL

FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TWİTTER'DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamubiz.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
68 Yorum