Canlı yayında açıklandı: Memurlara uzaktan ve esnek çalışma geliyor!

Canlı yayında açıklandı: Memurlara uzaktan ve esnek çalışma geliyor!
Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, canlı yayında memurlara uzaktan ve esnek çalışma modelini açıkladı. Memurların çalışma saatlerine ilişkin düzenleme, kamuda tasarruf paketi kapsamında yapılacak. İşte ayrıntılar....

Kamuda tasarruf paketi kapsamında memurla ilgili düzenlemenin esnek ve uzaktan çalışma olacağı bildirildi. Bu açıklamanın ardından memurlar, uzaktan ve esnek çalışma modellerinin detaylarını merak ediyor. Peki, Memur çalışma saatlerinde nasıl değişecek? İşte memurları ilgilendiren düzenlemenin detayları...

MEMURLARIN ÇALIŞMA SAATLERİ DÜŞECEK Mİ, ESNEK VE UZAKTAN ÇALIŞMA NASIL OLACAK?

Bakan Şimşek, ''Kamuda esnek, uzaktan çalışma modellerini daha da geliştireceğiz.'' açıklaması sonrası memur çalışma saatleri ile ilgili araştırmalar hız kazandı.

Kamurda esnek ve uzaktan çalışma modelleri ile ilgili henüz detaylı bir açıklama yapılmadı. Konu ile ilgili yorumda bulunarak haberimize katkı sunabilirsiniz.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamubiz.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
2 Yorum