Kamuda çalışanlara kadro müjdesi: Yeni düzenlemeler geliyor

Kamuda çalışanlara kadro müjdesi: Yeni düzenlemeler geliyor
Ücretli öğretmenlere ve toplum yararına program kapsamında çalışanlara kadro gelecek mi? 2024 yerel seçimler öncesi kamuda çalışan ücretli öğretmen, işçi, taşeron çalışanlar, TYP'liler ve uzman çavuşlar için kadro düzenlemesi yapılacağı iddia edildi.

Seçimler öncesi uzman çavuşlara memurluk hakkı ve taşeron çalışanlara kadro verilecek mi? Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda yerel seçimler öncesi kamu kurumlarında kadrosuz çalışanlar için müjde geleceği Gazeteci Engin Pınarbaşlı tarafından dile getirildi...

Açıklamasında Pınarbaşlı, 31 Mart'ta gerçekleşecek Belediye seçimleri öncesi hükümetin radikal kararlar alarak kadrosuz çalışanlara büyük bir müjde vereceğini ifade etti.

Kamuda ücretli ve kadrosuz çalışanlara müjde!

Pınarbaşlı sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda; yerel seçim öncesinde hükümetin, belediye şirket işçileri, taşeron çalışanları, TYP'li bireyler, uzman çavuşlar ve ücretli öğretmenlere kadro verilmesi konusunda yeni düzenlemeler yapacağına dikkat çekti.

Bakalım Gazeteci Engin Pınarbaşlı’nın iddaları doğru çıkacak mı?

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamubiz.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
14 Yorum