MHP Başkanından sendikacılara skandal sözler: "Bizim yan kolumuzsunuz"

MHP Başkanından sendikacılara skandal sözler: "Bizim yan kolumuzsunuz"
MHP Başkanının sendikacılarla yapılan bir toplantıda, skandal bir ifade bulunarak "Bizim yan kolumuzsunuz" dediği iddia edildi.

Sendikaların, çoğu zaman siyasi partilerle ilişkileri yanlış anlaşılıp, kamu görevlileri tarafından eleştirilmesine neden oluyor. Bunun son örneği Adana'da yaşandı ve MHP'li yetkilinin ''Bizim yan kolumuzsunuz" dediği ve salondaki sendikacıların bu sözlere tepkisizkaldığı öne sürüldü.

Daha çok siyasi partilerin, sendikaların yöneticilerini belirlemeye yönelik teşebbüsleri ve seçim süreçlerine müdahil olmaları nedeniyle yaşanan tartışmalara şimdi de sendikaları partilerinin yan kolu gören siyasi parti yöneticileri eklendi..

Milliyetçi Hareket Partisi Kozan İlçe Başkanı Şerif Köşeli, Kamu-Sene bağlı sendikaların MHPnin yan kolları olduğunu söyleyerek Kamu-Sene bağlı sendikaların yetkili sendika olacaklarını söyledi.

Köşelinin sendika yöneticilerinin katılımıyla yapılan toplantıda söylediği sözlere sendika yöneticilerinin sessiz kaldığı gözlemlenirken sosyal medyaya düşen video diğer sendika yöneticilerinin tepkisine neden oldu.

NOT: HABERİMİZ HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZİ YORUM OLARAK BELİRTEBİLİRSİNİZ

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamubiz.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
13 Yorum