Görevden alınan İlçe Milli Eğitim Müdürü yerine JET HIZIYLA atama!

Görevden alınan İlçe Milli Eğitim Müdürü yerine JET HIZIYLA atama!
Geçtiğimiz hafta görevden alınan, Çivril İlçe Milli Eğitim Müdürü Ziya Kocakaplan'ın yerine atama yapıldı.

MEB'de ilçe milli eğitim müdürü ataması yapıldı. 2023 yılından beri Çivril İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapan Ziya Kocakaplan, geçtiğimiz hafta görevden alınmıştı.

Kocakaplan’dan boşalan göreve ise Dr. Mehmet Gök, Çivril İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atandı.

Dr. Mehmet Gök KİMDİR?

2001 yılında Pamukkale Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümünden mezun olan Gök, öğretmenliğe Siirt’te başladı. 2008 yılında müdür yardımcısı olarak atanan Gök, kurucu müdür ve müdür olarak farklı okullarda görev yaptı. 2010 yılında Millî Eğitim Bakanlığı yurtdışı öğretmen görevlendirmesi ile Kırgızistan Bişkek Türk İlkokulu’nda 5 yıl görev yapan Gök, 2015’te yurtdışı görevinden dönerek okul müdürü olarak atandı. 2019 yılında Merkezefendi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Şube Müdürü olarak görevlendirilen Gök, 17 Mayıs 2024’te Çivril İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görevlendirildi. 2020’de Eğitim Bilimleri alanında doktorasını tamamlayan Gök, temel düzeyde Rusça, orta düzeyde İngilizce, iyi derecede Kırgızca bilmekte. Evli olan Gök, bir kız babası.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamubiz.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
3 Yorum