İstanbul'da skandal olay: 12 yaşındaki öğrencisiyle birlikte olan kadın öğretmen tutuklandı!

İstanbul'da skandal olay: 12 yaşındaki öğrencisiyle birlikte olan kadın öğretmen tutuklandı!
İstanbul'da, kadın öğretmenle öğrencisi arasında yaşanan skandal olay mahkemeye taşındı. Gaziosmanpaşa'da özel bir ilköğretim okulunda, 12 yaşındaki öğrencisiyle cinsel birliktelik yaşayan İspanyolca öğretmeni olan Betül N. Ç, tutuklandı.

Gaziosmanpaşa'da özel bir ilköğretim okulundaki skandal olay mahkemeye taşındı. 28 yaşındaki İspanyolca öğretmeni Betül Nisa Ç., öğrencisi 12 yaşındaki M.A. ile cinsel birliktelik yaşadı. Öğretmen tutuklandı.

Olay, öğretmenle öğrencisinin sosyal medyadan yazışmasıyla başladı.

Bir süre sonra öğretmen Betül Nisa Ç., öğrencisini kendi evinde film izlemeye çağırdı, öğretmenle öğrencisi arasında cinsel birliktelik yaşandı.

M.A.'nın ailesi çocuklarının durgunlaşması ve sürekli telefonla ilgilenmesi üzerine şüphelendi.

AİLE ŞOK YAŞADI

Sabah'tan Atakan Irmak'ın haberine göre pedagog eşliğinde ifadesi alınan çocuk, 4 kez cinsel birliktelik yaşadıklarını anlattı.

16 YAŞ SAVUNMASI

Öğretmen Betül Nisa Ç. ise ifadesinde; öğrencisinin 'Ben Betül hocayı istiyorum' şeklinde mesajlar atarak taciz etmesi sonucu sevgili olduklarını ancak herhangi bir cinsel birliktelik yaşamadıklarını söyledi.

Öğrencisinin 16 yaşında olduğunu söylediğini ileri süren öğretmen, "Yaşının küçük olduğunu bilseydim, sevgili olmazdım" dedi. Tutuklanan Betül Nisa Ç. hakkında savcılık, 'Cebir Tehdit ve Hile Kullanarak Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Kılma' ve 'Çocuğun Cinsel İstismarı' suçlarından toplamda 21 yıla kadar hapis istedi. Şüpheli Ağır Ceza Mahkemesi'nde yargılanacak.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamubiz.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.