MEB'de 3 İl Müdür Yardımcısı birden görevden alındı.

MEB'de 3 İl Müdür Yardımcısı birden görevden alındı.
Milli Eğitim Bakanlığında görevden almalar farklı bir unvana sıçradı. İl müdürü, ilçe müdürü, daire başkanı derken sıraya il müdür yardımcıları da alındı. Bakanlık, Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde görevli 3 İl Müdür Yardımcısı birden görevden aldı

MEB'de il müdür yardımcıları da görevden alınmaya başlandı. İlk olarak Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde 3 İl Müdür Yardımcısı birlikte görevinden alındı ve yerlerine atama yapıldı!

Milli Eğitim Bakanlığı Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde görevli 3 İl Müdür Yardımcısı görevden alıp yerlerine atama yaptı.

Zonguldak İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Erdal Yılmaz, Harun Akgül ve Fatih Karaaslan’ı görevden alan Milli Eğitim Bakanlığı 3 yeni ismi de görevlendirdi.

Görevden alınan 3 İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarının yerine ise Milli Eğitim Bakanlığı Cemile Gül, Adem Gülşen ve Abdullah Turan’ı atadı.

Atamaların ardından İl Mili Eğitim Müdür Yardımcısı kadrosunda bulunan Harun Akgül’ün yerine vekaleten bakan Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Aksoy ise boşa düştü.

Şayet yeni görevlendirme olmaz ise İsmail Aksoy’un Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde bulunan ilçe müdürlüğü kadrosuna dönmesi bekleniyor.

gercekeregli

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamubiz.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.