Milli eğitim müdürünü, Eğitim Bir Sen Başkanı mı görevden aldırdı?

Milli eğitim müdürünü, Eğitim Bir Sen Başkanı mı görevden aldırdı?
Denizli Çivril milli eğitim müdürünü, Eğitim Bir Sen Denizli İl Başkanı mı görevden aldırdı?

YİNE NE YAPTIN EĞİTİM BİR SEN DENİZLİ İL BAŞKANIM?

Sosyal medyada dolaşırken karşıma bir haber çıktı. Çivril ilçemizin Milli Eğitim Müdürü görevden alınmış. Ve haberin başlığı da “Bir Sendika Başkanı Çivril’i Yendi”

Bir baktım sizmişsiniz. Geçtiğimiz aylarda da bir üyemizle uğraşmış, cezalar aldırmıştınız. Eğitim Gücü Sendikası olarak üyemiz adına dava açmış kazanmıştık. Hatta haricen duyumlarda da idari ve mülki amirlerimiz ceza verilmemesi gerektiğini söylese de siz ısrarcı olmuşsunuz, onlar da kıramamış.

Şimdi de Çivril’de duyduk isminizi. Alıştık sanırım çok şaşırmadım açıkçası ne yalan söyleyeyim şimdi. Milli Eğitim Müdürümüzün ifadesine göre size itaat etmediği için başına bunlar gelmiş. HAKETMİŞ AMA DEĞİL Mİ?

Milli Eğitim Müdürümüzün iddialarına göre başarılı işlere imza attığını, Çivril’deki eğitim camiasının kendinden memnun olduğunu, adaletli davrandığını söylemiş. Size itaat etmemiş, haksızın yanında durmasını istemişsiniz o da kabul etmemiş. Sözünüzde durmuşsunuz. “Uğraşacağım seninle!” demişsiniz ve uğraşmışsınız.

Çivril’de yüzlerce öğretmen ve idareci var ilçe dışından bir müdür görevlendirmişsiniz. Pardon siz istemişsinizdir de başkaları görevlendirmiştir.

Bu konuya eğileceğiz. Bakacağız bakalım kim ne demiş, neler yapmış? Ancak malum Çivril benim memleketim. Sizi orada görmek biraz da mutlu etti beni.

Gündemime aldım Sayın Eğitim Bir Sen Denizli İl Başkanım.

Yalnız eğer sizin dediğiniz olduysa da insan sorar yani Denizli’nin idari ve mülki amirlerinin de mi Denizli İl Başkanısınız?

Gülay ÇETKİN
Eğitim Gücü Sendikası Denizli İl Başkan Yardımcısı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamubiz.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
1 Yorum