Okul Müdürü Hakkında SKANDAL İddia!

Okul Müdürü Hakkında SKANDAL İddia!
Okul Müdürü Recai Gülez'in, okul bütçesinden seçim çalışması yaptığı iddia edildi.

Sivas İlbeyliler Dernek Başkanlığı için aday olan ve hali hazırda hakkında Milli Eğitim Bakanlığı tarafından mesleki eğitim ile alakalı soruşturma geçiren Sivas Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Recai Gülez, İlbeyliler Derneği Başkan adayı oldu. Gülez, rakibi Kemal Doğan’a karşı seçimi kazanabilmek için adeta gözünü kararttı.

Gülez, okulun veli toplantısı, duyuru ve kurumsal bilgilendirme için kullanılan devletin resmi kurumsal toplu sms sistemini kendisine oy toplamak için kullandı. Başkan adayı ve okul müdürü Gülez, toplu sms ile dernek üyelerinden 21 Nisan Pazar günü (Yarın) gerçekleştirilecek olan genel kurulda kendisine destek istedi.

Okul Müdürü ve Başkan adayı Recai Gülez’in bir skandala imza atarak kamu kaynağı ve imkânını dernek seçiminde avantaj sağlamak için kullanması sonrasında Sivas Valisi Dr. Yılmaz Şimşek’in ve dernek üyelerinin tutumu merak ediliyor.

egemengazetesi

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamubiz.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
2 Yorum