İlçe milli eğitim müdürünün yeni görevi belli oldu: İşte Detaylar

İlçe milli eğitim müdürünün yeni görevi belli oldu: İşte Detaylar
Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, ilçe milli eğitim müdürünü, il müdürü olarak atadı.

Milli Eğitim Bakanlığında çeşitli kademelerde görev değişiklikleri devam ediyor. Bu kapsamda ilçe millieğitim müdürüne yeni bir görev verildi.

İl Milli Eğitim Müdürü Görevine Yeni Bir İsim Atandı

Uzun süredir vekaleten yürütülen Ardahan İl Milli Eğitim Müdürlüğü koltuğuna yeni bir isim atandı. Yusuf UZANTI, Ardahan İl Milli Eğitim Müdürü olarak görevlendirildi.

Peki, Yusuf UZANTI kimdir?

06.06.1976 tarihinde Denizli ilinin Tavas ilçesinde doğdu. İlk,orta ve lise öğrenimini Denizli ilinde tamamladı. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümünden 1999 yılında mezun oldu. Hasan Kalyoncu Üniversitesi Eğitim Yönetimi ve Denetimi alanında Yüksek Lisans Eğitimi yaptı.

1999 yılında Mardin ilinin Nusaybin ilçesine Sınıf Öğretmeni olarak atandı.2006-2014 yılları arasında İstanbul ilinin farklı okullarında idarecilik görevlerini ifa etti. 2014-2017 yılları arasında Gaziosmanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde Şube Müdürü olarak görev yaptı. 2017 yılında İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde Şube Müdürü olarak göreve başladı. Milli Eğitim Bakanlığı atama kararı ile 02.03.2020 tarihinde İstanbul Gaziosmanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atandı. Orta düzeyde İngilizce bilmektedir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamubiz.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
2 Yorum