SON DAKİKA HABERİ Bakan Yusuf Tekin, bomba gelişme: Görevden affını istedi...

SON DAKİKA HABERİ Bakan Yusuf Tekin, bomba gelişme: Görevden affını istedi...
Milli Eğitim Bakanlığında deprem etkisi yaratacak gelişme. Bakan Yusuf Tekin son dakika açıklamasında milli eğitim müdürlerinin görevden affını istedi. Ayrıntılar geliyor...

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin'in son dakika açıklamasında tüm ilçe ve il milli eğitim müdürlerinin görevden affını istediği bilgisi sitemize ulaştı...

Millî Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli Öğretim Programı'na ilişkin il ve ilçe millî eğitim müdürleriyle 17 MAYIS CUMA günü çevrimiçi toplantıda bir araya geldi. Bakan Tekin, yapılan toplantıda, millî eğitim camiasının büyüklüğüne işaret ederek birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.

Bakan İl ve İlçe Müdürlerini İstifaya Davet Etti!

Bakan Tekin, toplantıya katılan il ve ilçe milli eğitim müdürlerine yeni müfredata ilişkin inancını ve bu inançla ekip ruhuyla çalışmanın önemini belirterek, aksini düşünenlere ise ' affını istesin' şeklinde uyarıda bulunduğu kamuoyuna yansıdı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamubiz.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
13 Yorum