Memur- Sen'e, Sarımtrak Sendika Dedi: 3600 Ek Göstergeyi Sordu

Memur- Sen'e, Sarımtrak Sendika Dedi: 3600 Ek Göstergeyi Sordu
Teç-Sen Sosyal-Medya Komisyonları Genel Başkanı Alim Güldiken, 3600 ek gösterge konusunda Memur-Sen ve Ali Yalçın'a açtı ağzını yumdu gözünü...

Alim Güldiken'in sosyal medya hesabından paylaşmış olduğu 3600 ek gösterge değerlendirmesi şöyle;

Sayın Cumhurbaşkanım Recep Tayyip Erdoğan, Memuru temsil ettiğini söyleyen sarımtrak sendika, size seçim sıkıntısı yaşatırken biz memurları da geçim sıkıntısı ile boğuşturuyor. Birinci dereceye 3600 sözünüzü toplu sözleşmede yere düşürerek kamu çalışanlarının gözündeki 'babalar sözünü tutar' imajınıza büyük zararlar verdiler.

Market-Sen 'Nalıncı keseri gibi sizlerin verdiği tüm hakları kendine yontuyor, en küçük sapmalarda ise suçu siyasete yüklüyor. Bu durum kamu çalışanları arasında ki huzura ve iş güvenine de büyük zarar vermektedir. Biz bağımsız sendikacılığın ve kamu çalışanlarının özgün temsilcisi Teç-Sen olarak diyoruz ki, cumhurbaşkanımızın bir talimatı ile 3600 Ek Gösterge adaletsizliği ortadan kalkacaktır.

NOT : HABERİMİZLE İLGİLİ DÜŞÜNCELERİNİZİ YORUM OLARAK BELİRTEBİLİRSİNİZ.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamubiz.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
29 Yorum