Murat Kurum'dan memurlarla ilgili FLAŞ açıklamalar!

Murat Kurum'dan memurlarla ilgili FLAŞ açıklamalar!
Eğitim Bir-Sen tarafından düzenlenen bir programda konuşan AK Parti İBB Adayı Murat Kurum, memur ve işçilere yönelik yeni açıklamalarda bulundu.

Memur ve işçilere yönelik vaatlerini açıklayan Kurum, ulaşım, konut, kreş hususlarında yapmayı planladığı projelerini şu şekilde ifade etti

Memurların Haklarını İyileştireceğiz

"Biz daima memurumuzun hak arama mücadelesine destek verdik. Sadece hakların elde edilmesi noktasında değil, ilerlediğimiz tüm sarp yollarda Yerli, milli ve onurlu bir duruşuö birlikte gösterdik. Hele öğretmenlerimizin, 15 Temmuz’da alanlara en önde koşmasını asla ve asla unutamayız. Bakanlık dönemimde; nasıl yol arkadaşı olarak birlikte yürüdüysek; belediyede de bizim yol arkadaşımız sizler olacaksınız. Çalışanlarımızın, memurlarımızın haklarına dair iyileştirmeleri birlikte düşünmekle kalmayacağız, birlikte uygulayacağız.

MEMURLARA KREŞ, ULAŞIM VE KONUT DESTEĞİ YAPILACAK

Memurlara yönelik çalışmalarının detaylarına değinen Kurum,

1- " Okullarımızın temizlik, güvenlik ve bakımında yanınızda olacağız.

2- ULAŞIM DESTEĞİ : İstanbul’da yaşayan memurlarımız için toplu ulaşımda iyileştirmelere gideceğiz.

3- KREŞ DESTEĞİ: Çalışan memurlarımızın evlatları için her mahallemizde 7/24 esasıyla çalışacak kreşler yapacağız.

4- TEKNİK DESTEK: Memurlarımızın, işçilerimizin, emekçi kardeşlerimizin kuracağı kooperatiflere; KİPTAŞ eliyle proje ve yapım gibi teknik destekler vereceğiz.

5- KONUT DESTEĞİ: Ev sahibi olmanızı elimizden geldiğince kolaylaştıracağız.

6- İBB’den haksız yere çıkartılan tüm kardeşlerimizi tekrar işe alacağız. Ve bizim yönetimimizde, hiç kimse haksızlığa uğramayacak." dedi.

NOT : HABERİMİZ HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZİ YORUM OLARAK BELİRTEBİLİRSİNİZ

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamubiz.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
5 Yorum