9 bin 230 üye ile Konya'da yetkili sendika oldu

9 bin 230 üye ile Konya'da yetkili sendika oldu
Sağlık-Sen Konya Şubesi, 2023 yılı yetki tutanak sayılarına göre 9230 üye sayısına ulaşarak Konya’da etkili ve yetkili sendika oldu.

2023 yılında da Konya’ da yetkili sendika olan Sağlık-Sen’in Konya Şube Başkanı Dr. Ahmet Uzunay, “ tüm Türkiye’de olduğu gibi hoşgörü şehri Konya’mızda bize güvenen, destek olan, üye olarak bizimle birlikte olan ve yol yürüyen sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarımızın desteği ile Konya’mızda üye sayımızı 92930 çıkarttık. 2023 yılında da sağlık iş kolunda etkili ve yetkili sendika olduk.

   WhatsApp Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Tüm sağlık ve sosyal hizmetler çalışan üyelerimize verdikleri desteklerden dolayı Konya Sağlık-Sen Şubesi olarak ayrı ayrı teşekkür ederiz. Yetki veren üyelerimizin vermiş oldukları desteği boşa çıkarmamak için yarın dünden daha çok mücadele ve çaba göstereceğiz. Biz büyük bir aileyiz” ifadelerini kullandı.

anadoludabugun

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamubiz.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.