İŞ-KUR Hastanelere Sınavsız Personel Alım Başvuruları Başladı

İŞ-KUR Hastanelere Sınavsız Personel Alım Başvuruları Başladı
Türkiye İş Kurumu resmi internet sayfası aracılığıyla art arda ilanlar yayımlandı. Yayımlanan ilanlarda hasta yardımcısı, sekreter, ambulans şoförü, diş hekimi yardımcısı ve temizlik ile güvenlik görevlisi alımı yapılacağına yer verildi. İlanlar haberimizde. İşte ilanlar.

Hastanelere sekreter, ambulans şoförü ve personel alımı. Türkiye İş Kurumu resmi internet sayfası aracılığıyla art arda ilanlar yayımlandı. Yayımlanan ilanlarda özel hastanelere personel alımı yapılacağına yer verildi. Sınavsız şekilde yapılan personel alımlarında başvuru detayları haberimizde.

FARKLI KADROLARA PERSONEL ALIMLARI

Türkiye genelinde birçok şehirde bulunan hastanelere ve özel sağlık kuruluşlarına yapılacak personel alımında kadrolar , alımın yapıldığı şehirler ve alım sayısı şu şekilde İŞKUR 'da yayımlandı;

Hastanelere farklı kadrolara yapılan personel alımları şu şekilde;

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI

İŞKUR üzerindne hastanelere ve sağlık kuruluşlarına yapılan personel alımlarına başvuru yapacak adayların aşağıdaki genel şartları taşıması gerekmektedir:

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
En az ilkokul mezunu olmak ve kadronun gerektirdiği özel bölümlerden mezun olmak,
Sürekli çalışabilecek,
Alınacağı görevi yapmaya engel sağlık sorunu olmaması,
Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek olmak,
Erkek adaylar için askerlik çağına gelmemiş, gelmiş ise askerliğini yapmış ya da tecilli olması,
Diksiyonu düzgün olması.

BAŞVURU

İŞKUR üzerinden yapılan sağlık personeli ve işçi alımlarına başvurular internet üzerinden kabul edilmektedir. Başvuru yapmak isteyen adayların aşağıdaki adımları takip etmesi ve müracaatını bu adımları takip ederek yapması gerekmektedir.

https://esube.iskur.gov.tr

Yukarıdaki linke tıklayın. Açılan sayfada iş arayan kısmından giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan ekranda İŞ İLANLARI yazan yere tıklayın.

Son olarak iş arama sayfası karşınıza çıkacak. Bu ekranda MESLEK yazan yere başvuru yapmak istediğiniz kadronun adını yazın ve ARA butonuna tıklayın.
kamubülteni.com

FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TWİTTER'DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamubiz.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
2 Yorum