Kamu Sağlık Sen Başkanı'ndan Onkoloji Uzmanı Müjdesi!

Kamu Sağlık Sen Başkanı'ndan Onkoloji Uzmanı Müjdesi!
Uzun zamandır Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesinde Onkoloji Uzmanının olmaması sebebiyle hastaların mağduriyeti KAMU SAĞLIK-SEN GENEL BAŞKANI ÜMİT KARATAŞ'ın büyük gayret ve mücadelesi nihayet giderildi.

KAMU SAĞLIK-SEN GENEL BAŞKANI ÜMİT KARATAŞ Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesine ataması yapılan Onkolog Uzman Dr.Birol Yıldız'ın hastanede göreve başladığını ve tüm hastaların mağduriyetinin giderildiğini söyledi. KAMU SAĞLIK-SEN GENEL BAŞKANI ÜMİT KARATAŞ açıklamasına şöyle devam etti;" 3 Eylülde tarihinde yapmış olduğumuz basın açıklaması ve Bakanlık nezdinde görüşmelerimiz sonucu Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesine Tıbbi Onkoloji Uzmanı Dr. Birol Yıldız' ın ataması yapılarak görevine başlamıştır. İleri teknolojik cihazlarla donatılan Fethi Sekin Şehir Hastanesi Tıbbi Onkoloji Kliniği, sadece il merkezine değil tüm bölgeye hizmet veriyor.Kendilerine, ilimize ve bölgemize hayırlı olsun.

KAMU SAĞLIK-SEN olarak; Açıldığı günden itibaren ilimize ve bölgemize dünya standartlarında hizmet sunan hastanemizin, halkımızın tüm sağlık ihtiyaçlarını karşılaması için çalışmalarını sürdürmesi için takipçisi olacağız. Hayırlı olsun! "dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamubiz.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.