Sağlık Personeli 2019 Yılında Unvan Değişikliği Sınavı Bekliyor

Sağlık Personeli 2019 Yılında Unvan Değişikliği Sınavı Bekliyor
Binlerce sağlık çalışanı 2019 yılında unvan değişikliği sınavını bekliyor. Sağlık Bakanlığı 3 ay önce, gelecekte yapılacak unvan değişikliği sınavı için veritabanı oluşturmak üzere talep toplanma yoluna gitmişti.

Sağlık Bakanlığı 3 ay önce gelecekte yapılacak ünvan değişikliği için veri toplamıştı.

Sağlık Bakanlığı 3 ay önce gelecekte yapılacak ünvan değişikliği için veri toplamıştı. Ancak bu gelecek ne zaman gelecek ünvan değişikliği bekleyenler beklemeye devam ediyorlar.  Sağlık Bakanlığı 23 Temmuz 2019 tarihinde Ünvan Değişikliği Sınavı için Güncel Veritabanı Oluşturma ve Talep Toplanması duyurusunu https://yhgm.saglik.gov.tr/TR,56583/unvan-degisikligi-sinavi-icin-guncel-veritabani-olusturma-ve-talep-toplanmasi.html   link adresinde duyurusu yapılmıştır. https://spts.saglik.gov.tr/  adresinden talepler alındı ve aradan 3 aydan fazla zaman geçmesine rağmen binlerce personelin beklediği sınav duyuru halen yapılmadı.

SINAV NE ZAMAN YAPILACAK?

Binlerce sağlık personeli bu sınavı bekliyor. Sağlık Bakanlığı gelecekte yapılacak bir sınav için neden veritabanı oluşturma talep toplanma yoluna gidildiği de merak konusu olmuş durumda. Sınavın ne zaman yapılacağını ancak ve ancak Allah bilir diyebiliyoruz. Sağlık Bakanlığı bir an önce topladığı talepleri değerlendirip sınav duyurusunu yapmasını temenni ediyoruz.
SağlıkPersoneliHaber

FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TWİTTER'DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamubiz.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
5 Yorum