Sağlık Sen 3 ilde yetkili sendika oldu!

Sağlık Sen 3 ilde yetkili sendika oldu!
Sağlık-Sen Kırıkkale, Isparta, Eskişehir Şube Başkanları 2023 yılında yetkili sendika olduklarını açıkladı

Sağlık-Sen Kırıkkale Şube Başkanı Recep Akdoğan; “Sağlık-Sen Kırıkkale Şube Başkanı olarak şahsım, Şube Başkan Yardımcılarım, İş Yeri Temsilcilerimiz ve tüm komisyonlarımız ile birlikte sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarımız arasında teveccühe mazhar olarak bir yetki döneminde yine genel yetkili sendika olarak belirlendik. Bu durum Yönetim Kurulumuza onur vermektedir. Ancak hissettiğimiz onur ve gururdan da önemli olarak bizlere sorumluluk verdiği bilincindeyiz” ifadelerini kullandı.

   WhatsApp Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Sağlık–Sen Isparta Şubesi Başkanı Mahmut Ağun, gerçekleşen üyelik sayımı sonuçları ile sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının Isparta’da genel yetkiyi yine ve yeniden Sağlık–Sen’e (Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası) verdiğini belirterek; “Sağlık çalışanlarımıza hizmet yolunda bu yılda yetki yine emin ellerde. Tüm üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Eskişehir’deki tüm sağlık kurumlarında Sağlık Sen yetkili sendika oldu. Sendika Şube Başkanı Hasan Hüseyin Köksal, “Genç ve dinamik teşkilatımızla ilk günkü aşkla 7/24 üyelerimizin hizmetindeyiz. 5059 üyemizin temsilcisi, tüm sağlık çalışanlarının sözcüsüyüz” dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamubiz.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.